Ostatnio odbył się u nas w szkole Turniej Gier „ZAPrantannaCUP”.  Pragniemy podzielić się z Wami wynikami i emocjami z niedawno zakończonego turnieju. Od 23 do 27 maja 2023 roku uczniowie prezentowali swoje umiejętności w dwóch popularnych grach – League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Wydarzenie to odbyło się przy wsparciu hojnych sponsorów: Promax, ZAP-Edukacja, Grand Pizza, Samorząd Uczniowski.

League of Legends

Z przyjemnością ogłaszamy, że pierwsze miejsce w turnieju LOL zdobył zespół Katzemuller w składzie: Michał Maciaczyk (4Ip) Paweł Goliński (4Ip) Wiktor Maciejewski (4Ip) Szymon Paszkowiak (4Ip) Adrian Śliwka (4Ip).  Wspaniała gra i doskonała współpraca przyniosły im zasłużone zwycięstwo! Gratulujemy!

Drugie miejsce należało do zespołu Zawodnicy MDM4, którego skład tworzyli: Dawid Tyszko (3EO/E), Fabian Filipiak (3EO/E), Kacper Łodyga (3EO/E), Łukasz Bąk (3EO/E), Paweł Kątny (3M/I).

Zespół Rick Astley – Never Gonna Give You Up (Official Music Video) zajął trzecie miejsce. Ich skład to: Maksymilian Zwierz (2I2), Paweł Sperling (2M1), Piotr Matuszczak (2G), Bartosz Michalak (2I2), Eryk Marczak (3EO/E).

Counter-Strike: Global Offensive

Pierwsze miejsce zdobył zespół FjuczerStars. Ich skład to: Patryk Pawlak (4I2), Dominik Pawlak (2M1), Oskar Kaczmarek (4I2), Max Kieliba (4I1), Bartosz Głuszek (2M2). Gratulujemy  świetnego występu i zasłużonego zwycięstwa!

Drugie miejsce przypadło zespołowi ZróbMiLouda, w którego skład wchodzili: Kacper Rychel (2I1), Kacper Dwużnik (2I1), Piotr Graczyk (2E/I), Dawid Mądry (2E/I), Kamil Tomala (2E/I).

Zespół Wybrańcy Delty zajął trzecie miejsce. Ich skład to: Bartosz Rataj (4Ip), Adrian Śliwka (4Ip), Szymon Paszkowiak (4Ip), Maciej Goliński (4M1p), Paweł Goliński (4Ip).

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i doskonałą grę! Finały turnieju były dostępne dla wszystkich zainteresowanych za pośrednictwem transmisji na żywo, co umożliwiło szerokiej publiczności obserwowanie emocjonujących zmagań na ekranach swoich urządzeń. Powtórkę można oglądać na Twichu „zaprantannacup” (https://www.twitch.tv/zaprantannacup).