obóz w boszkowie

letni obóz zst

Kiedy zapytacie naszych absolwentów, co najmilej wspominają z pobytu w ZAPIE, wielu z nich odpowie, że obóz w Boszkowie...

Uwaga! Uwaga!
Wszystkich zapisanych zapraszamy na wakacyjny wypoczynek w Boszkowie. Wypełnioną kartę wypoczynku oraz podpisany regulamin obozu należy złożyć do 26 maja 2023 roku w sekretariacie szkoły ZST, ul. Poznańska 43. (karta i regulamin – do pobrania na stronie ZST).
Wpłaty należy dokonać do 26 maja 2023.
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja
Numer konta: 17 8430 0009 0020 0527 0194 1380
Tytuł przelewu: imię i nazwisko, turnus 1 lub 2 lub 3.
Szczegółowych informacji udziela Renata Jakubczyk, komendantka obozu (tel. 510-183-341).
Do zobaczenia!

do pobrania: karta i regulamin

o obozie

Boszkowo – kultowe i magiczna miejsce związane z ZAPem nierozerwalnie od 55 lat. Kiedy jeszcze nie istniało Boszkowo-Letnisko w lesie, przed Boszkowem, po drugiej stronie Jeziora Dominickiego dyrektor Waldemar Gostomczyk postawił kilka namiotów, zbudował kuchnię polową i… co tam jeszcze było potrzebne. Żaglówki i żaglóweczki, łódki i kajaki, piach i woda, las i balsamiczne powietrze – to wszystko wystarczało ludziom przez wiele lat do wakacyjnego szczęścia. I choć wyremontowaliśmy -dzięki uprzejmości Zarządu Powiatu Ostrowskiego w Obozie Młodzieżowym ZST w Boszkowie wszystko, co się dało, wydaje się, że miejsce nie straciło nic na swej magii. Dowodem na to jest ok 350 osób przewijających się rokrocznie przez obóz. A większość z nich chętnie wraca! Zawsze kultowy, zawsze niezwykły, zawsze uzdrawiający dusze obóz w Boszkowie stanowi jedną z ważniejszych wizytówek szkoły, a opromieniony wspomnieniami dawnych pierwszych i drugich miłości migocze niezwykłym blaskiem wspomnień. Boszkowo… Ach!

obóz w boszkowie