obóz w boszkowie

letni obóz zst

Kiedy zapytacie naszych absolwentów, co najmilej wspominają z pobytu w ZAPIE, wielu z nich odpowie, że obóz w Boszkowie...

Obóz w Boszkowie sezon 2021

Drodzy rodzice i uczestnicy obozu w Boszkowie
Niestety nadal nie ma wytycznych dotyczących organizacji wypoczynku letniego. My jednak mamy wielką nadzieję, że choć w mocno okrojonym składzie, ale uda nam się spotkać nad Jeziorem Dominickim w te wakacje.
Dlatego prosimy pierwszych 30 osób z listy zainteresowanych o złożenie, do dnia 10 czerwca 2021, w sekretariacie Zespołu Szkół Technicznych, ul. Poznańska 43, następujących dokumentów:
1. wypełnionej karty uczestnika
2. podpisanego regulaminu
3. oświadczenia Covid
oraz prosimy o dokonanie wpłaty do 14 czerwca 2021 na konto: Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP Edukacja – Numer konta: 17 8430 0009 0020 0527 0194 1380, podając imię i nazwisko uczestnika oraz turnus (I turnus/ II turnus/ III turnus). Jeżeli wytyczne nam na to pozwolą, to kolejne osoby z listy poinformujemy o możliwości uczestnictwa niezwłocznie po otrzymaniu takiej zgody. Jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt z panią Renatą Jakubczyk – komendantką obozu, tel. 510-183-341.
Do zobaczenia w BOSZKOWIE 🙂

o obozie

Boszkowo – kultowe i magiczna miejsce związane z ZAPem nierozerwalnie od 55 lat. Kiedy jeszcze nie istniało Boszkowo-Letnisko w lesie, przed Boszkowem, po drugiej stronie Jeziora Dominickiego dyrektor Waldemar Gostomczyk postawił kilka namiotów, zbudował kuchnię polową i… co tam jeszcze było potrzebne. Żaglówki i żaglóweczki, łódki i kajaki, piach i woda, las i balsamiczne powietrze – to wszystko wystarczało ludziom przez wiele lat do wakacyjnego szczęścia. I choć wyremontowaliśmy -dzięki uprzejmości Zarządu Powiatu Ostrowskiego w Obozie Młodzieżowym ZST w Boszkowie wszystko, co się dało, wydaje się, że miejsce nie straciło nic na swej magii. Dowodem na to jest ok 350 osób przewijających się rokrocznie przez obóz. A większość z nich chętnie wraca! Zawsze kultowy, zawsze niezwykły, zawsze uzdrawiający dusze obóz w Boszkowie stanowi jedną z ważniejszych wizytówek szkoły, a opromieniony wspomnieniami dawnych pierwszych i drugich miłości migocze niezwykłym blaskiem wspomnień. Boszkowo… Ach!

obóz w boszkowie

Przewiń do góry Skip to content