obóz w boszkowie

letni obóz zst

Kiedy zapytacie naszych absolwentów, co najmilej wspominają z pobytu w ZAPIE, wielu z nich odpowie, że obóz w Boszkowie...

Obóz w Boszkowie sezon 2022

Zapraszamy na wakacyjny wypoczynek w Boszkowie WSZYSTKICH ZAPISANYCH na turnus pierwszy, drugi i trzeci.

Turnus 1: 29 czerwca – 06 lipca 2022
Turnus 2: 6 -13 lipca 2022
Turnus 3: 13 – 20 lipca 2022.

W sekretariacie ZST, ul. Poznańska 43, należy złożyć wypełnioną kartę wypoczynku oraz podpisany regulamin obozu do 27 maja 2022 roku.
Dokumenty do pobrania:
karta uczestnika plik .docx
karta uczestnika plik .pdf
Regulamin obozu młodzieżowego Zespołu Szkół Technicznych plik .pdf

Wpłatę należy dokonać do 27 maja 2022.
Dane do przelewu:
Stowarzyszenie ZAP-Edukacja
Numer konta: 17 8430 0009 0020 0527 0194 1380
Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika, turnus 1,2 lub 3.

Szczegółowych informacji udziela pani Renata Jakubczyk (510-183-341).

Na początku marca 2022 roku pan Piotr Kaczmarek z Ranczo Bobrowniki przekazał naszej młodzieży 10 kajaków. Serdecznie dziękujemy!
To będzie baaardzo sportowy obóz. Jesteśmy również bardzo wdzięczni Jackowi Mateckiemu i Jackowi Kaźmierczakowi za pomoc w tym logistycznym przedsięwzięciu.
Do zobaczenia w Boszkowie!

o obozie

Boszkowo – kultowe i magiczna miejsce związane z ZAPem nierozerwalnie od 55 lat. Kiedy jeszcze nie istniało Boszkowo-Letnisko w lesie, przed Boszkowem, po drugiej stronie Jeziora Dominickiego dyrektor Waldemar Gostomczyk postawił kilka namiotów, zbudował kuchnię polową i… co tam jeszcze było potrzebne. Żaglówki i żaglóweczki, łódki i kajaki, piach i woda, las i balsamiczne powietrze – to wszystko wystarczało ludziom przez wiele lat do wakacyjnego szczęścia. I choć wyremontowaliśmy -dzięki uprzejmości Zarządu Powiatu Ostrowskiego w Obozie Młodzieżowym ZST w Boszkowie wszystko, co się dało, wydaje się, że miejsce nie straciło nic na swej magii. Dowodem na to jest ok 350 osób przewijających się rokrocznie przez obóz. A większość z nich chętnie wraca! Zawsze kultowy, zawsze niezwykły, zawsze uzdrawiający dusze obóz w Boszkowie stanowi jedną z ważniejszych wizytówek szkoły, a opromieniony wspomnieniami dawnych pierwszych i drugich miłości migocze niezwykłym blaskiem wspomnień. Boszkowo… Ach!

obóz w boszkowie

Przewiń do góry Skip to content