biwak integracyjny

klas pierwszych w Boszkowie

Wieloletnią tradycją Zespołu Szkół Technicznych jest udział nowo przyjętych uczniów w trzydniowych biwakach integracyjnych organizowanych na terenie szkolnego ośrodka wypoczynkowego w Boszkowie koło Leszna. Ośrodek ten, od wielu lat intensywnie modernizowany i udoskonalany, znajduje się w pięknej okolicy na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Dominickim – jednym z najczystszych jezior w Polsce.

Młodzież spędza tam czas w towarzystwie nowych koleżanek i kolegów, uczestniczy w zajęciach sportowych i rekreacyjnych, ma też zajęcia integracyjne z psychologiem szkolnym i wychowawcą klasy.

Warunki pobytu

Nocleg w namiotach wojskowych, pełne wyżywienie, na terenie obozu toalety i łazienki w zabudowie stałej (ciepła woda), boisko i sprzęt do siatkówki, stół do tenisa, piłkarzyki, kąpielisko ze sprzętem pływającym, kajaki, pomost…