31 maja oraz 1 czerwca odbyła się ZAPrantanna, w której pierwsze miejsce w kategorii League of Legends zajęła drużyna SAŁATKA UwU

w składzie: Nikodem Pietras, Dawid Ryfa, Kacper Goliński, Olgierd Przeniczka, David Radomski. Drugie natomiast wywalczyła drużyna WSumie&TakWygramy w składzie: Patryk Kostrzewa, Kamil Nowak, Michał Żywica, Patryk Tomczak, Dominik Szewczyk.

W kategorii CS:GO naszymi szkolnymi mistrzami zostali Wybrańcy Delty w składzie: Bartek Rataj, Maciej Golona, Adrian Śliwka, Szymon
Paszkowiak, Paweł Goliński. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Zabka Team w składzie: Maksymilian Kieliba, Marcin Frąckowiak, Mateusz Grzegorowski, Igor Grzesiek, Damian Mielczarek.

Wszystkim graczom dziękujemy za udział w zabawie i życzymy dalszych sukcesów! Sponsorami nagród byli: Promax, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Edukacja, Zakład Mechaniki Dźwigowej. Serdecznie dziękujemy!