14 czerwca 2021 roku odbyły się rozmowy jury z uczestnikami XXIX edycji Kaliskiego Konkursu Informatycznego, który odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Kalisza.

Komisja konkursowa w składzie: dr Marek Dębczyński (Akademia Kaliska), Michał Kałuża (Akademia Kaliska), Radosław Pior (Astro Arena) oraz Wojciech Kos (ODN w Kaliszu, przewodniczący) postanowiła przyznać uczniom naszej szkoły dwa miejsca na podium:

1 miejsce – Bartosz Jarczak, Dominik Kołodziej, Maciej Siedlecki za Interfejs użytkownika sterujący łazikiem Possibility,
3 miejsce – Jakub Rosiński, Jakub Wojdziak za System wspomagania pensjonariuszy DPS za pomocą sieci sensorycznej.

Gratulacje!