Vivat Academia! Vivant Professores!

Nich nam żyją Profesorowie, bo Nimi stoi Szkoła.  Ale dziś gratulujemy Tym, których wyjątkowość i wybitność doceniono poza szkolnymi murami. Kapituły nagradzające Nauczycieli przyznały swoje nagrody! Naukowca i poszukiwacza innowacyjnych rozwiązań, motywującego do naukowych i nowatorskich rozwiązań problemów techniki – pana Pawła Sobczaka nagrodził swoim laurem Minister Edukacji Narodowej. W dodatku podwójnie: i Medalem Komisji Edukacji Narodowej, i Nagrodą Ministra!

Wieloletniego dyrektora Naszej Szkoły, pana Eugeniusza Namysła uhonorował swoją Nagrodą za „całokształt twórczości” Starosta Ostrowski – pan Paweł Rajski. Nagrodę Starosty Ostrowskiego otrzymała także pani Celina Krzyżańska – pierwszy piewca i rzecznik rozwijania przedsiębiorczości od wczesnej młodości. Zarówno w wersji „mini”, jak i „maksi”. Pracę pana Dariusza Główczaka docenił natomiast Wielkopolski Kurator Oświaty!

Takich mamy nauczycieli!  Jesteśmy z nich dumni i seeerdecznie Im gratulujemy!