To już trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy cały czas, głośno – wyraźnie – do końca świata i jeden dzień dłużej.
Szczęśliwego trzynastego stycznia odbył się w naszej szkole koncert zorganizowany przez #1678 sztab WOŚP pod wodzą pani Agnieszki Koralewskiej. W tym roku sztab liczy 70 wolontariuszy. Licytacje i koncerty podzielone zostały na trzy tury, ale zapału prowadzących – Julity i Krystiana – to nie ostudziło.
Licytowano gadżety WOŚP, dary od ofiarodawców (pendrive’y od pani Agaty Nowaczyk-Warzechy, replikę okularów Jurka Owsiaka od pani Doroty Majchrzak) oraz niespodzianki od nauczycieli.
Muzycznie wsparli: zespół Na Cito (Igor Jopp, Krystian Fras, Krystian Kozielski, Maksymilian Matuszewski, Martyna Szychowska), Aleksandra Dura, Krystian Koronka, Martyna Szychowska z akompaniamentem Krystiana Frasa, Maksymilian Gacka i Joel Iwański.
I sukces! Z samych licytacji udało się zebrać ponad 5 tysięcy złotych!

Więcej relacji na stronie sztabu tutaj.
Wpłacać można do eSkarbonki sztabu tutaj.

Przypominamy, finał odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. Sie ma!