Tak jak w każdej ponadgimnazjalnej szkole w Polsce, w piątek 29 kwietnia 2022 roku przeżywaliśmy uroczystość zakończenia nauki maturzystów. Gościem honorowym tego wyjątkowego spotkania był Starosta Ostrowski pan Paweł Rajski, który wespół z Dyrektor Szkoły panią Magdaleną Wojtasz wręczył świadectwa wyróżnionym uczniom i listy gratulacyjne ich rodzicom.
Siedem odchodzących klas dziękowało nie tylko wychowawcom, ale i pani Dyrektor, składając na jej ręce symboliczne podziękowania wraz z donicami rododendronów, mającymi upiększyć tereny zielone szkoły.
Odchodzących członków Samorządu Uczniowskiego pożegnała pani Agnieszka Koralewska, opiekunka samorządu, a podziękowania dla zasłużonych czytelników przekazała pani Lidia Więcek. W imieniu maturzystów pożegnał szkołę Krystian Urbaniak, a w imieniu społeczności szkolnej przemawiał Krystian Fras.
Uroczystość uświetnił występ zespołu Na Cito (Igor Jopp, Krystian Fras, Krystian Kozielski, Maksymilian Matuszewski, Martyna Szychowska), akademię prowadziła przewodnicząca szkoły Katarzyna Durajczyk, a technicznie nad całością czuwali: Michał Kruszyk, Maciej Matysiak, Mateusz Trzmiel i Maksymilian Zwierz pod wodzą pana Sławomira Jędrzejaka, autora fotorelacji.
Powodzenia na maturze i egzaminie zawodowym!