Otrzęsiny klas pierwszych odbyły się w naszej szkole 22 listopada 2021. W tym roku uczniowie przeobrazili się w przedstawicieli różnych branż: szkolnictwa, wymiaru sprawiedliwości, straży pożarnej, gastronomii, budownictwa, firm kurierskich i służby zdrowia. Zwycięskie klasy, po zażartych bojach w wielu konkurencjach, zostały wyłonione przez jury. Ostatecznie I miejsce wywalczyła klasa 1I1, II miejsce ex aequo zajęły klasy 1EO1I2, a III miejsce przypadło klasie 1M1. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a wychowawcom oraz wszystkim pierwszakom dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę!
Podczas otrzęsin Pani Dyrektor Magdalena Wojtasz odczytała uroczystą przysięgę, podczas której uczniowie klas pierwszych ślubowali z dumnie uniesionymi palcami. Miało miejsce również symboliczne pasowanie pierwszoklasistek i pierwszoklasistów suwmiarką na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.
Autorem zdjęć jest Maciej Sacher.