W dniu 27.10.2022 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, wzięło udział blisko 90 zawodników i zawodniczek. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie, w poszczególnych konkurencjach osiągnięto bardzo dobre czasy. Organizatorami mistrzostw byli nauczyciele wychowania fizycznego pani Strąk Iza i pan Smektała Kasper. Sędziami zawodów był pan Kuziemski Tomasz i pan Piotrowski Przemysław. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała pani Dyrektor Szkoły Wojtasz Magdalena. Na zwycięzców czekały medale i nagrody, a każdy z uczestników dostał mały prezent za udział w zawodach.

kategoria I miejsce II miejsce III miejsce
styl dowolny dziewczęta Dobrochna Figielek Dorota Kocerka Aleksandra Sikora
styl dowolny chłopcy klasy 1 i 2 Kacper Musiał Łukasz Mikołajewski Jan Cichowlas
styl dowolny chłopcy klasy 3 i 4 Damian Grala Szymon Budzyński Mikołaj Kłakulak