Pogoda 1 czerwca dopisała i młodzież Zespołu Szkół Technicznych wraz z nauczycielami mogła aktywnie spędzić sportowy dzień.
Rozgrywki i zawody przyciągnęły wielu chętnych, jednak najwięcej emocji spowodował I Bieg Belfra. Obchody Dnia Sportu rozpoczął brązowy medalista Polski w biegu na 60 m – Dawid Grząka – wciągnięciem flagi na maszt, a zakończyła Weronika Garbacka, brązowa medalistka Mistrzostw Polski podczas turnieju w Zawierciu 29.05.2022 w formule kick-light. Na ręce dyrektor szkoły pani Magdaleny Wojtasz zwycięska drużyna Licealiady przekazała dyplom – I miejsce w biegu na orientację w kategorii chłopców (Rydzyna 27.05.2022).
Najwszechstronniejszym sportowcem 1 czerwca okazał się Patryk Pawlak z klasy 3 I2, niepytajnik na nowy rok szkolny za frekwencję zdobyła klasa 1 M1, a o miano najlepszego kibica rywalizowały klasy 1 M1 i 2 EO.
Zdrowa rywalizacja i relaks na łonie natury okazały się strzałem w dziesiątkę!
dyscyplina I miejsce II miejsce III miejsce
ZAPrantanna CS:GO Wybrańcy Delty MTP Gang
ZAPrantanna Leage of Legends Stała Karpy Gaming seraphine enjoyers :tf:
tenis ziemny Kacper Krawczyk 3 I2 Jakub Szczepaniak III LO (gościnnie) Wiktor Brzeziński 4 I1
rzuty za trzy Marcel Mądrzak 2 EOE Jacek Rutecki 1 EO
turbokozak Patryk Pawlak 3 I2 Adam Szubert 3 M1 Kacper Krawczyk 3 I2