Zespół Szkół Technicznych

w Ostrowie Wielkopolskim

60 lat temu narodziła się jego historia. I trwa. Tworzyli ją ludzie niezwykli, którzy swe największe zamiłowania i pasje skutecznie przekazali następcom. Wiarę w postęp. I serce do wiedzy.  A dziś ich spuścizna zostawia ślad na wszystkich, którzy tu zawitali – choćby na chwilę. TECHNIKA porywa, unosi, pozwala na odkrywanie nieznanego, dostarcza radości i satysfakcji…
czyni świat piękniejszym – a życie prostszym.

NatomiaZST Absolwentom i Uczniom nie pozwala ZAPomnieć, skąd wyszli… co ich scala… ZAP… łączy nas ZAP.

ZST w liczbach

Gdyby chcieć opisać Zespół Szkół Technicznych, trzeba by przynajmniej kilka razy użyć przedrostka „naj-„.
Wrodzona skromność nie pozwala nam na takie działania,
w związku z tym nie napiszemy ani o największej, ani o najlepszej, ani nawet o najbardziej kultowej szkole w Powiecie Ostrowskim. Powiemy – ZAP.

Uczniów
Nauczycieli
Absolwentów
Kierunków

Wspierają nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

nasze pracownie

napisz do nas