Teatralne emocje

Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Ostrowskiego

31 stycznia 2024 roku na strzelnicy pneumatycznej Komendy Hufca ZHP  w Bursie Szkolnej przy ul. Tomczeka 34 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się zawody strzeleckie.

Zespół Szkół Technicznych im. Waldemara Gostomczyka reprezentowali uczniowie: Tomasz Żychlewicz (4G), Kacper Kaczmarek (5M1), Mateusz Jędrzejewski (4M) i Piotr Jędrzejewski (1R), pod opieką pani Moniki Sobczak.

Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach: 10 m karabin pneumatyczny i 10 m pistolet pneumatyczny. Zespoły składały się z 4 osób (trzy osoby startowały w konkurencji karabin, 1 osoba startowała w konkurencji pistolet).

Zawodnicy naszej szkoły w rywalizacji pomiędzy szkołami zajęli 1 miejsce, w rywalizacji indywidualnej – karabin pneumatyczny 1 miejsce – Tomasz Żychlewicz, 2 miejsce Mateusz Jędrzejewski, pistolet pneumatyczny 1 miejsce – Piotr Jędrzejewski.

Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom i okazali się najlepsi we wszystkich konkurencjach. Gratulujemy!