10 kwietnia 11:00

Zapraszamy na wirtualny spacer po szkole, która słusznie nazywana jest szkołą techniczną – kilkanaście pracowni zaopatrzonych w sprzęt – coraz nowocześniejszy – wprowadzający przyszłych techników, inżynierów i specjalistów w tajniki nowoczesnych technologii. Technika to nie wszystko, co oferuje największa szkoła w powiecie… Imprezy szkolne, prężny Samorząd Uczniowski, boiska sportowe, basen, kort tenisowy, sztab WOŚP, szkolny obóz wakacyjny w Boszkowie, to tylko niektóre propozycje na urozmaicenie pięciu szkolnych lat. 10 kwietnia od godziny 11:00 – zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać specyfikę ZAPu – szkoły z prawie sześćdziesięcioletnią tradycją – a przewodnikiem będzie pani Magdalena Wojtasz.