W dniu 10 marca 2023 r. zostaliśmy zaproszeni przez Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie do udziału w Targach Edukacji w Poznaniu .
Prezentowaliśmy robota humanoidalnego NEO, robota inspekcyjnego, system pięciogłowicowy do drukarki wielkoformatowej 3D oraz powerbank dużej mocy.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Artur Płóciennik, Maksymilian Sobczak (klasa 1I1), Hubert Żarnowski (klasa 2M1), Kacper Kaczmarek (klasa 4M1p) pod opieką mgr inż. Jarosława Sobczaka. W targach brał udział również nasz absolwent Bartek Owczarz.
Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem oraz wzbudzało niemały zachwyt wśród zwiedzających.
Targi zaowocowały pozyskaniem kontaktów do firm, które proponują rewolucyjne metody druku 3D oparte o włókna węglowe oraz materiał biologiczny.