22 lutego w Nieciążkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS-ów w piłce siatkowej chłopców. Nasz zespół w grupie zmierzył się z zespołami z Nieciążkowa, Przygodzic i Marczewa. Pierwszy mecz wygraliśmy z Nieciążkowem 2:0, drugi niestety przegraliśmy z Przygodzicami 0:2. W trzecim meczu zmierzyliśmy się z drużyną z Marczewa, po bardzo emocjonującym meczu wygraliśmy 2:1. Niestety okazało się, że małymi punktami nie dostaliśmy się do finału i ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Na pocieszenie można powiedzieć, że wygraliśmy w grupie ze zwycięzcą całego turnieju szkołą z Marczewa.

1 marca natomiast w Nieciążkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS-ów w piłce ręcznej chłopców. Nasz zespół w grupie pewnie wygrał ze szkołą z Szamotuł 10:1 oraz ze szkołą z Środy Wlkp. 15:2 i pewnie awansował do finału. W finale zagraliśmy z Koźminem. Po bardzo zaciętym meczu wynik był 6:6 i o wszystkim miały zadecydować rzuty karne. Niestety przegraliśmy 5:4 i zajęliśmy 2 miejsce, niby dobre ale wielki niedosyt pozostał.

Na zakończenie 8 marca również w Nieciążkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS-ów w piłce koszykowej. Tutaj nasza drużyna nie miała już sobie równych. W grupie wygraliśmy ze szkołą z Ostrzeszowa 42:20 oraz ze szkołą z Środy Wlkp. 55:15 i pewnie awansowaliśmy do finału gdzie czekała na nas szkoła z Nieciążkowa. Finał okazał się formalnością, który pewnie wygrywamy z gospodarzem turnieju 47:17 i zdobywamy 1 miejsce.