Drugiego września 2024 roku w Zespole Szkół Technicznych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024-2025. Gościem specjalnym była starsza wizytator z Kuratorium Oświaty w Poznaniu pani Beata Wawszczak, która odczytała list Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dra Igora Bykowskiego. Całość poprowadzili uczniowie z klasy 3 M1. Ważnym elementem dzisiejszego spotkania była również inauguracja ogródka rekreacyjnego, dającego wytchnienie wśród zieleni.

Początek roku szkolnego to nowa przygoda przeżywana wspólnie z kolegami i koleżankami z klasy,  a dla adeptów szkolnego życia w Zespole Szkół Technicznych to przeżycie wyjątkowo silne. Nowa szkoła, nowi wychowawcy – nowe wszystko. Czas zacząć tworzyć i spełniać marzenia!