Dnia 5 września 2023 roku nasza szkoła będzie świętowała nadanie imienia budowniczego i wieloletniego dyrektora placówki Waldemara Gostomczyka. Obchody tego ważnego dla nas dnia zaczniemy od mszy świętej w kościele pod wezwaniem św. Antoniego.
Nasi znamienici goście zostaną zaproszeni na cześć oficjalną do Ostrowskiego Centrum Kultury, a następnie w budynku Zespołu Szkół Technicznych nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci naszego patrona.
Podwoje szkoły zostaną otworzone dla wszystkich chcących pozwiedzać, powspominać i przeżyć z nami to szczególne wydarzenie.

Do kontaktu w sprawie nadania ZST imienia Waldemara Gostomczyka utworzyliśmy dla Państwa specjalny adres mailowy: patron@zst-ostrow.edu.pl .