Zespół „The Power of Young People” z ZST reprezentował Polskę w międzynarodowym projekcie „Mobility for All”.
Do rozgrywek podeszło wiele zespołów z całego kraju, z naszej szkoły dwa. Jeden mógł reprezentować Polskę w międzynarodowym projekcie. Najwięcej punktów za przygotowany film reklamowy zespołu uzyskał „The Power of Young People” z ZST w składzie: Anna Michalak, Michał Duży, Krzysztof Toruniewski, Jarosław Skrzypczak i Mateusz Jabłoński z klasy 3m1p.

Głównym organizatorem był koncern motoryzacyjny Toyota we współpracy z JAEurope. Tematem przewodnim była mobilność dla wszystkich. Finał międzynarodowy odbył się w formie zdalnej i trwał dwa dni 17-18 listopada 2021 roku. Zespół „The Power of Young People” wspaniale reprezentował naszą szkołę, ponieważ pomysł wspierający osoby z niepełnosprawnością był bardzo inspirujący. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie przyznała twórcom tej idei nagrody i dyplomy.

Gratulujemy i życzymy radości z nauki i pracy w grupie.