Wybory MiZSTera w naszej szkole to już tradycja. W tym roku, korzystając z zaawansowanych technologii, Samorząd Szkolny mistrzowsko zorganizował wydarzenie o mieszanym uczestnictwie – dziewczęta były w auli, reszta uczniów oglądała transmisję w klasach.

Przed osiemnastoma kandydatami były nie&nbsplada wyzwania. Zaprezentowali się w stroju wieczorowym, plażowym, dziennym, znaleźli się w ogniu pytań prowadzącej imprezę Julity, a nawet tańczyli macarenę. Ponadto wykazali się tężyzną fizyczną, błyskotliwym podejściem do flirtu i zdolnościami manualnymi – pleceniem warkoczy, wiązaniem krawata i rysowaniem kresek na powiekach modelek. Oprócz werdyktu jury, swoją decyzję przedstawiły uczestniczki przyznając MiZSTera Publiczności.

Bezapelacyjnie serca skradł Bartek Dzięcioł z 2 M1, zostając MiZSTerem 2021 oraz MiZSTerem Publiczności. WiceMiZSTerem został Eryk Doskoczyński z 2 G.

Retransmisja jest dostępna pod galerią zdjęć. Autorem zdjęć jest Maciej Sacher.