7 października br. na terenie ZST gościliśmy przedstawicieli Grupy KAN z centralą w Białymstoku, wiodącego polskiego producenta i dostawcy systemów instalacyjnych KAN-therm. Przeprowadzili oni szkolenie, w którym wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz grupa instalatorów z Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych. Szkolenie obejmowało teoretyczne i praktyczne aspekty wykonywania wewnętrznych instalacji wodnych, grzewczych oraz chłodniczych w systemie KAN-therm ultraLINE KAN-therm Copper, PP, ultraPRESS, Steel, Inox, instalacji ogrzewania płaszczyznowego i podłogowego w Systemie KAN-therm oraz automatyki Systemu KAN-therm Automatyka. Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat wystawiony przez KAN.