Beznazwy-1
Nikodem Marczak jest obecnie uczniem klasy III w zawodzie technik elektronik. Jest uczniem wszechstronnym ale jego prawdziwą pasją jest elektronika, zarówno analogowa jak i cyfrowa. Samodzielnie, poza szkołą „rozpracowuje” mikrokontrolery, których programowanie nie jest mu obce.
Beznazwy-2
Miłosz Matuszak to uczeń klasy IV w zawodzie technik elektronik. Od dwóch lat jest nagradzany Stypendium Starosty Ostrowskiego im. ks. Jana Kompałły, przeznaczonym dla uczniów wybitnie uzdolnionych. Znalezienie się w gronie, zwanym „złotą pięćdziesiątką” i to aż dwa razy, to duży sukces.
Obydwaj, zdolni, utalentowani, o dużej kulturze osobistej, praca z nimi to duża przyjemność. W tym roku szkolnym będą reprezentowali Szkołę w zawodach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Euroelektra oraz Olimpiady Wiedzy Technicznej OWT. Terminy olimpiad, z uwagi na trwającą pandemię i przesunięte ferie szkolne zostały zmienione, ale już teraz życzymy sukcesów na miarę osiągnięć Krzysztofa Chudzińskiego, Marka Kina, Bartosza Piórka i Wojtka Urbana, niegdysiejszych finalistów i laureatów Euroelektry. Anna Opłocka