Klasa 1 G wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Mruk rozpoczęła tegoroczny biwak integracyjny klas pierwszych, który potrwa prawie do końca sierpnia. W integracji pomaga Samorząd Szkolny pod wodzą pani Agnieszki Koralewskiej. Przyszli zapowicze spędzają czas nad wodą, w wodzie, w lesie, na podchodach, grając w piłkę, Uno, Mafię…
Wspólne działania scalają grupę i powodują, że wejście do szkolnej rzeczywistości jest łatwiejsze. Również wychowawcom jest łatwiej zadbać o potrzeby uczniów, gdy poznają ich w swobodnych sytuacjach.
Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi – dystans i dezynfekcja, a na pomoście czuwają ratownicy. Chwila beztroskiej zabawy w lesie i przebywania z rówieśnikami jest potrzebna również dla zdrowia psychicznego.
Korzystajmy, póki wakacje trwają!