Instalacje 2024

Uczniowie kierunku energetyki odnawialnej wzięli udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich  INSTALACJE 2024, gdzie realizowali założone cele w zakresie poszerzania wiedzy i zapoznania z trendami rozwoju branży oraz ofertą wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki instalacyjnej, w tym rozwiązań dla Odnawialnych Źródeł Energii.
Dziś nie ma nowoczesnej energetyki bez wsparcia ze strony branży instalacyjnej i odwrotnie, energetyka korzysta z rozwijającego się sektora instalacyjnego.
Targi są nieocenionym źródłem wiedzy, cieszą się olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających oraz umożliwiają nawiązywanie bezpośrednich kontaktów. W związku z tym w niedalekiej przyszłości, będziemy mieli przyjemność gościć w naszej szkole przedstawicieli firm ze szkoleniami dla uczniów.
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej „Klasa III Energii Odnawialnych na  Międzynarodowych Targach Instalacyjnych w Poznaniu 2024”