CISCO

NETWORKING aCAdemY

Cisco Networking Academy to program współpracy pomiędzy największym producentem sprzętu sieciowego a ośrodkami edukacyjnymi na całym świecie.

CISCO

Kierunek informatyki w naszej szkole dołączył do Akademii Cisco w roku 2015. Program NetAcad oferuje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności na różnych poziomach kształcenia w różnych obszarach tematycznych związanych z szeroko pojętymi technologiami IT.

Materiały szkoleniowe udostępniane przez Cisco dla słuchaczy programu odzwierciedlają bieżące trendy w technologii oraz w metodyce kształcenia. Wiedza jest przekazywana przez zastosowanie różnych technik nauczania. Obok klasycznych form zajęć z instruktorem, szczególny nacisk jest położony na praktyczne nauczanie umiejętności w trakcie zajęć laboratoryjnych. Jednocześnie udostępniany jest cały zestaw wszechstronnych, nowoczesnych materiałów e-learningowych i narzędzi multimedialnych, symulatorów czy gier służących efektywnemu zdobywaniu wiedzy, niezależnie od miejsca, w jakim znajdują się słuchacze. Ukończone kursu w ramach Akademii Cisco przygotowują do certyfikowanego egzaminu, który jest honorowany przez instytucje z całego świata.

Przykładowe kursy:
Pyton: Programming Essentials w Pythonie (PCAP)
Podstawy IT: IT Essentials
Bezpieczeństwo cybernetyczne: Cybersecurity Essentials, CCNA Security, IoT Security
Linux: NDG Linux Unhatched, NDG Linux Essentials
Sieciowe: Introduction to Networks (ITN); Switching, Routing, and Wireless Essentials (SRWE); Enterprise Networking, Security, and Automation (ENSA)
Informacje: pan Tomasz Szydłowski

akademia cisco