Mistrzowie pływania w ZST wyłonieni

W dniu 05.11.2023 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem uczniów. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie z bardzo dobrymi czasami poszczególnych konkurencji. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Pani Izabela Strąk  i Pan Kasper Smektała. Sędzią zawodów był Pan Kuziemski Tomasz. Na zwycięzców czekały medale i nagrody.
W stylu dowolnym dziewczyn: 1 miejsce Kornelia Bryja, 2 miejsce Dorota Kocerka i 3 miejsce Antonina Bryja .
Styl dowolny klasy 1 i 2 chłopcy: 1 miejsce Szymon Koczorowski 2 miejsce Maksymilian Broda i 3 miejsce Borys Gościniak
W stylu dowolnym klasy 3 -5 : 1 miejsce Łukasz Mikołajewski 2 miejsce Michał Pieczyński i 3 miejsce Szymon Budzyński .
W stylu klasycznym klasy 1 i 2: 1 miejsce Borys Gościniak 2 miejsce Dawid Kalka i 3 miejsce Bartosz Janicki.
W stylu klasycznym klasy 3 -5: 1 miejsce Michał Pieczyński 2 miejsce Szymon Budzyński i 3 miejsce Michał Świątek.
W stylu grzbietowym klasy 1 i 2: 1 miejsce Szymon Koczorowski 2 miejsce Maksymilian Broda i 3 miejsce Adam Marcinkiewicz .
W stylu grzbietowym klasy 3 – 5:
1 miejsce Łukasz Mikołajewski 2 miejsce Jan Cichowlas i 3 miejsce Kacper Mielniczek.
Gratulujemy!