Szanowna Dyrekcjo, Drogie Grono Pedagogiczne
Pragnę przekazać wam płonące z naszych serc podziękowanie za pomoc, cierpliwość i życzliwość. Dziękujemy, że mimo licznych obowiązków, zawsze możemy liczyć na rozmowę i zrozumienie. Dziękujemy za atmosferę, w której nie tylko zdobywaliśmy wiedzę, ale i przyjaciół.

Tymi słowami dziękowała Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu przewodnicząca Samorządu Szkolnego Katarzyna Durajczyk.
Pani Dyrektor Magdalena Wojtasz wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem 13 uczennicom i 75 uczniom Zespołu Szkół Technicznych.
Tanecznie rozpoczęli wakacje Gabriela Grzegorek (akompaniament Kacper Gajda) oraz Trio w składzie: Jasiu Kurosiński, Adam Kosnowicz i Patryk Skrzypczak.
Przewodnicząca Szkoły pogratulowała nagrodzonym, podziękowała wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzyła udanych wakacji.