Klasy E/I i EO zakończyły biwak integracyjny w Boszkowie. Co prawda pogoda uczestników nie rozpieszczała, choć i tak znaleźli się amatorzy kąpieli, ale zajęć było co niemiara. Mafia, gry planszowe, zespołowe, ognisko, zajęcia z wychowawcą – aktywnie i wesoło spędzony czas.
I bezpiecznie – każdą klasą opiekował się wychowawca i dodatkowy nauczyciel, pod gwiazdami czuwał opiekun nocny (Korneliusz Buliński, absolwent ZST i przyszły nauczyciel), nad wodą czuwali ratownicy (Tomasz Kuziemski, Tomasz Andrzejczak i Przemysław Piotrowski), działania integracyjne koordynowała pani Agnieszka Koralewska, pedagog i psycholog szkolny, pomagali jej w tym przedstawiciele Samorządu Szkolnego, o apetyty zadbały kucharki pod wodzą Pani Mirki, a pan Marek Błocisz dbał, aby wszystko działało jak należy.

To co prawda już koniec integracji w  Boszkowie, ale za to początek wspaniałej przygody w Zespole Szkół Technicznych!