Dni otwarte szkoły to wyjątkowa okazja do zaprezentowania nie tylko murów i sal, ale przede wszystkim ludzi i ich dokonań. A kto jest najlepszy ambasadorem szkoły? Uczniowie i absolwenci! Prezentowane osiągnięcia, projekty, a także codzienne działania w pracowniach były najlepszą ilustracją tego, co w ZST dzieje się na co dzień. Turniej szachowy, prezentacja Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej „SIRON”, wypuszczenie balonu nadającego informacje o szkole i drzwiach otwartych to tylko niewielka cząstka atrakcji.

Zwiedzający mogli również zobaczyć propozycje zajęć rozwijających – od klubu krótkofalarskiego, klubu żeglarskiego, działań Erasmusa
i młodzieżowych miniprzedsiębiorstw po kółka przedmiotów zawodowych.

Jedno jest pewne – ZST to szkoła przyszłości, która dzieje się dzisiaj – dołącz do nas!